Oferta pracy

Stanowisko: Specjalista ds. marketingu, Zakład Elektroniki

Miejsce pracy:  Skalmierzyce

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Opieka nad stałymi Klientami w przydzielonym regionie
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Prowadzenie i współpraca przy tworzeniu akcji marketingowych
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń
  • Prezentacja proponowanych przez PPUH Skalmex urządzeń i oprogramowania u Klienta

Wymagania:
·         Biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

·         wykształcenie min. średnie, techniczne (elektronika, elektryka lub pokrewne).

  • podstawowa wiedza techniczna
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność obsługi komputera MS Windows oraz pakiet Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych z przyszłymi kontrahentami.
Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • wynagrodzenie: pensja + premia (wg jasno określonych warunków)
  • narzędzia konieczne do wykonywania obowiązków

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: skalmex@skalmex.com.pl

“Gdy wymagasz więcej”