Rejestratory czasu pracy

Rejestrator czasu pracy SR110

Rejestrator jest podstawowym urządzeniem systemu rejestracji czasu pracy. Jego zadaniem jest zarządzanie odczytem identyfikatorów zbliżeniowych (kart, breloków). Zawiera dwa osobne czytniki – wejście/wyjście, co minimalizuje ryzyko popełnienia błędu przez pracownika zbliżającego identyfikator. Posiada także przycisk aktywujący rejestrację wejść/wyjść służbowych. Dodatkowo mieszczą się w nim cztery guziki funkcyjne, które można dowolnie zaprogramować.

Rejestrator czasu pracy SR100

Jest podstawowym urządzeniem systemu rejestracji czasu pracy. Jego zadaniem jest zarządzanie odczytem identyfikatorów zbliżeniowych (kart, breloków). Zawiera dwa osobne czytniki – wejście/wyjście, co minimalizuje ryzyko popełnienia błędu przez pracownika zbliżającego identyfikator. Posiada także przycisk aktywujący rejestrację wejść/wyjść służbowych. Czytelny wyświetlacz wskazuje bieżący czas systemowy.

Rejestrator SR-300 to rozszerzona o nowe funkcje wersja modelu SR-200. Rozbudowana między innymi o kamerę mogącą rejestrować obraz w rozdzielczości FULL HD, a także zmodyfikowany interface, dostosowany do funkcjonalności nowego modelu.

Rejestrator SR200

to najnowszy model wśród naszych produktów. Rejestrator jest podstawowym urządzeniem systemu rejestracji czasu pracy. Jego zadaniem jest zarządzanie odczytem identyfikatorów zbliżeniowych ( kart, breloków ). Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i szerokim wachlarzem możliwości konfiguracyjnych. Przyciski funkcyjne jak w smartfonie - na kolorowym, pojemnościowym ekranie dotykowym.

“Gdy wymagasz więcej”