Czytniki kart

SCU240 jest nowoczesnym, uniwersalnym czytnikiem wykorzystywanym w systemach identyfikacji zbliżeniowej (RFID). Obsługuje on wiele typów identyfikatorów (kart) oraz interfejsów komunikacyjnych, przez co może współpracować z najpopularniejszymi na rynku systemami.

 

 

Czytnik SCU- 200

jest nowoczesnym,
uniwersalnym czytnikiem kart
zbliżeniowych wykorzystywanym
w systemach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.  Obsługuje on wiele typów kart oraz interfejsów komunikacyjnych, przez co może współpracować
z najpopularniejszymi na rynku
systemami.

Czytnik ST2 wraz z oprogramowaniem Skalfi.net stanowi uzupełnienie systemu rejestracji czasu pracy RCP i kontroli dostępu KD. Służy do przyporządkowania pracownika do karty (breloka, zegarka). Dodatkowo czytnik ST2 może być wykorzystany do logowania do programu. Może także służyć autoryzacji operacji wykonywanych przez oprogramowanie jako wspomaganie lub zastąpienie hasła dostępu.

Czytnik ST3 wraz z oprogramowaniem Skalfi.net stanowi uzupełnienie systemu rejestracji czasu pracy RCP i kontroli dostępu KD. Służy do przyporządkowania pracownika do karty (breloka, zegarka). Dodatkowo czytnik ST2 może być wykorzystany do logowania do programu. Może także służyć autoryzacji operacji wykonywanych przez oprogramowanie jako wspomaganie lub zastąpienie hasła dostępu.

Zaawansowany czytnik kart zbliżeniowych. Wyposażony w klawiaturę kodów PIN ze zmianą położenia cyfr. Stosowany w miejscach o wysokich wymaganiach dotyczących bezpieczeństwa. Eliminuje możliwość pozyskania kombinacji klawiszy poprzez śledzenie klawiatury podczas wpisywania kodu.

“Gdy wymagasz więcej”